Dlook
Deloitte
DLook

Nápověda

Nevíte, kudy kam? Na tomto místě najdete odpovědi na nejčastější otázky.

  • Základní D.Look účet je zdarma. Premium účet stojí 9 990 Kč bez DPH za rok.
  • S Premium účtem získáte přístup k predikcím stovek makroekoekonomických a finančních časových řad. Tyto predikce vám usnadní businessové a finanční plánování. Získáte rovněž přístup k pokročilým vizualizačním nástrojům, kde můžete jednotlivé časové řady a jejich predikce mezi sebou srovnávat. Časové řady a jejich predikce si též můžete stáhnout ve zvoleném datovém formátu a použít je například pro modelování.
  • Stačí kliknout na „Aktivovat premium“, vyplnit registrační údaje a zaslat nám je. My vaše údaje zpracujeme a následně vám pošleme platební údaje. Jakmile platbu obdržíme, zaktivujeme vám váš D.Look Premium účet a budete jej moci naplno využívat.
  • Buďte, prosím, trpěliví. Ověření klienta interním procesy nějakou dobu trvá. Pokud by se delší dobu nic nedělo, můžete nás kontaktovat na mailu cedlook@deloittece.com. My vám napíšeme, v jaké fázi zpracování vašich údajů je.
  • Toto by se stávat nemělo. Jakmile nám bude připsána částka na účet, pak vám bude automaticky aktivován Premium účet. Zkontrolujte, prosím, zda jste úspěšně provedli platbu.
  • Napište nám, prosím, na cedlook@deloittece.com. Je možné, že se jedná o chybu v našich databázích.
  • Ekonomické prognózy jsou výstupem Deloitte makroekonomického modelu. Jedná se o semistrukturální makroekonomický model, který modeluje všechny důležité vazby v malé otevřené ekonomice. Model je tvořen z několika navzájem provázaných bloků – národní účty, reálná ekonomika, ceny, měnový a finanční sektor, vnější sektor a vládní sektor. Model respektuje makroekonomické identity v ekonomice. Modeluje se primárně česká ekonomika. Predikce vnějšího vývoje je přebíraná od Mezinárodního měnového fondu. Model je neustále aktualizován a dále rozvíjen.

Kontakt

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Chcete se nás na cokoliv zeptat? Kontaktujte nás.

e-mailcedlook@deloittece.com

telefon+420 283 208 239